מדיניות החלפות והחזרות

מדיניות החלפות, החזרות וביטולים

מדיניות ביטול הזמנה, החזרת מוצר

ביטול הזמנה והחזרת מוצר כפופה לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
ביטול העסקה דרך האתר ייעשה בתוך 14 ימים מיום קבלת הספר ו/או הבובה, או מיום קבלת מסמך המאשר את פרטי העסקה, לפי המאוחר ביניהם.

לקוח המבקש לשנות/לבטל את הזמנתו יעשה זאת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר או באמצעות שיחה טלפונית לשירות הלקוחות במספר 054-5543090.
במידה ושינוי/ביטול ההזמנה יתקבל לאחר העברת המוצר לחברת השליחויות – בקשת השינוי/ביטול ההזמנה לא תתקבל, המשלוח יבוצע כמתוכנן והלקוח יחויב בדמי משלוח כמצויין באתר. בעת ביטול עסקה עקב פגם בספר או בבובה, החזרת המוצר תתבצע לתיבת דואר x כשהוא סגור וארוז. הלקוח יקבל זיכוי כספי מלא בתוך 7 ימי עסקים מרגע קבלת המוצר על ידנו.

בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בסעיף לעיל, כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם. הספר או הבובה יוחזרו לחברה על חשבון הלקוח. זיכוי הלקוח יתבצע רק לאחר קבלת המוצר על ידנו ולאחר שוידאנו שהמוצר ללא פגם ולא נעשה בו שימוש. היה ולאחר ביצוע הזמנה באתר יתברר כי המוצר אזל במלאי ו/או כי לא ניתן לספקו, יישלח ללקוח דואר אלקטרוני (או שנציג החברה ייצור עמו קשר טלפוני) המודיע על ביטול הזמנת אותו מוצר ללא חיוב ו/או השבת כספו (לפי העניין)
במקרה כאמור אין ולא תהיה ללקוח כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה או מי מטעמה.
היה ולאחר אספקת ההזמנה ללקוח יתברר כי לא כל המוצרים שבהזמנה סופקו ללקוח בתוך 28 ימי עבודה, שלא במקרה של תקלה שאינה בשליטתנו, החברה תדאג לבצע משלוח נוסף בדואר רשום, מוקדם ככל הניתן ובהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה העת. במקרה כאמור אין ולא תהיה ללקוח כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה או מי מטעמה.

מובהר, כי על אף האמור לעיל, זכות הביטול לא תחול בין במקרים הבאים או איזה מהם:
1. מוצר שנמכר במבצע מיוחד או מכירה מיוחדת.
2. מוצר שהוזמן ו/או יוצר במיוחד עבור הלקוח.
3. מוצר שנעשה בו שימוש ו/או נפתחה אריזתו ו/או אינו במצב חדש כפי שקיבל אותו.
במקרה כאמור אין ולא תהיה ללקוח כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה או מי מטעמה.
מוצר אשר מוצג באתר במחירי מבצע יסופק במחיר המבצע, בכפוף לכך שהמבצע בתוקף במועד ההזמנה באתר ובכפוף לקיומו וזמינותו של המצור במלאי החברה.

מוצרים שנרכשו באתר במבצעים מיוחדים ו/או מכירות מיוחדות לא ניתן להחליף כנגד מוצר אחר. במקרה של החזרת מוצר כאמור יינתן זיכוי כספי בלבד, וזאת בהתאם למחיר ששילם הלקוח בעת הזמנת / רכישת המוצר וכנגד חשבונית קנייה.
החברה רשאית להפסיק בכל עת את פעילות האתר ו/או את מנגנון ההזמנה בו.
מדיניות ביטולים/ החזרה זו מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר. בכל מקרה של סתירה יגבר האמור בתקנון / תנאי השימוש של האתר.

תפריט נגישות